Оплата і доставка

Способи оплати замовлення

 • Онлайн (Visa, MC)
  Оплата через систему прийому платежів Monobank. Можлива оплата за допомогою карт Visa, Master Card, а також Apple pay, Google pay. Без комісії.

 • Рахунок (IBAN)
  На розрахунковий рахунок (ФОП 2 группа, без ПДВ).

 • На картку
  На картку (з картки будь-якого банку або з терміналу).

Способи доставки замовлення

 • Нова пошта
  Безкоштовно для замовлень на суму від 1000 грн з об'ємною вагою до 30кг. До 1000 грн вартість доставки - згідно з тарифами. В замовленнях до 100 грн. Вартість доставки складає 70 грн. і оплачується наперед. Накладеного платежу немає.

 • Укрпошта
  Безкоштовно для замовлень на суму від 1000 грн з об'ємною вагою до 30кг. До 1000 грн вартість доставки - згідно з тарифами. В замовленнях до 100 грн. Вартість доставки складає 50 грн. і оплачується наперед. Накладеного платежу немає.

 • Кур'єром по Україні
  Доставка здійснюється протягом 1-3 днів, залежно від Вашого регіону. Вартість доставки - згідно з тарифами (адресна доставка). Доставку оплачує клієнт при отриманні. В замовленнях до 100 грн. вартість доставки складає 100 грн. і оплачується наперед. Накладеного платежу немає.

 • Самовивіз в Кривому Розі
  Ракітіна, 8 (маг. "Комора для дому").
  Графік роботи: пн. - пт. з 9:00 до 18:00, сб. - нд. з 9:00 до 17:00.

Правила отримання товару у перевізника

Замовляючи послуги перевізника Ви автоматично даєте згоду на наступні умови:

 1. Отримуючи замовлення через перевізника, Ви зобов'язані перевірити продукцію на кількісні та якісні показники у відділенні перевізника.
 2. При виявленні пошкоджень або кількісної нестачі продукції, Ви повинні скласти акт у відділенні, разом із представником перевізника. Данний документ свідчить про порушення домовленостей зі сторони продавця та перевізника. Буде проводитись розслідування, з чиєї вини були нанесено збитки.
 3. Копію документу необхідно надіслати на електрону пошту (сканкопію або фото).

При дотриманні данних вимог Інтернет-магазин "Svitidey" зобов'язується повернути покупцеві кошти, які були перераховані на рахунок, після отримання повернення.