Про магазин

У сучасному світі люди живуть в режимі економії часу. З появою інтернету швидкі онлайн-покупки з доставкою додому в будь-який час доби і будь-яке місто - стали значно спрощувати життя.

Наша мережа магазинів будівельних матеріалів «Літа» почала свою роботу ще в далекому 1992 році. Раніше це були тільки оффлайн магазини в місті Кривий Ріг. Зараз наші магазини продовжують працювати, але називаються вже «Кріплення & Інструмент» і «Комора для майстра». Хоча, криворіжці як і раніше просять водіїв зупинити їх: «НА літі».

Ми прагнемо крокувати в ногу з часом. Тому, з 2014 року ми вирішили відкрити інтернет-магазин, щоб кожен господар або господиня могли зробити у нас онлайн-замовлення і отримати якісну продукцію швидко, не чекаючи черг у величезних гіпермаркетах і не «виловлюючи» консультантів, щоб дізнатися, в якій частині величезних складів можна знайти, наприклад, пензлик або гайку.

Ми знаємо, що українці - майстри на всі руки. Сподіваємося, що наш інтернет-магазин допоможе Вам зробити ремонт, заощадить час, гроші і буде справжньою коморою, де Ви зможете знайти все, що Вам необхідно.

Філії та представництва

"Комора для дому"
Україна Дніпропетровська область Кривий Ріг вул. Ракітіна, 8 (Суха Балка)
+38 (096) 047 00 46

"Кріплення & Інструмент"
Україна Дніпропетровська область Кривий Ріг вул. Комерційна, 5
+ 38068698-42-89

"Комора для майстра"
Україна Дніпропетровська область Кривий Ріг вул. Лермонтова, 9
+ 38068698-42-98


Ваші вірні друзі, фірма ЛІТА
(svitidey.com).